Модель: T-XL5A-60/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-60/5A
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL5A-60/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50-60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm.