Модель: T-XL5A-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 30VA. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 36mm. Urządzenie może być montowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm.