Модель: T-XL5A-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego, wynosząc 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 30VA, 1 przy 30VA oraz 3 przy 35VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86mm x 45mm x 110mm. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.