Модель: T-XL5A-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 50A i prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do konwersji sygnałów prądowych w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą 3 również przy 1,5VA. Częstotliwość pracy przetwornika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 36mm, a wymiary obudowy wynoszą 86x45x110mm. Element dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm oraz 41mm x 11mm.