Модель: T-XL5A-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 5A służy do przekształcania wartości prądu w układach pomiarowych. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 20VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, natomiast gabaryty zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.