Модель: T-XL5A+200/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-200/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o wartości 200A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 36mm.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm, a zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.