Модель: T-XL5A+150/A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-150/A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.