Модель: T-XL5A+150/A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-150/A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5A-150/A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm, a wymiary zewnętrzne urządzenia to 86x45x110mm. Montaż odbywa się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.