Модель: T-XL5A-150/A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-150/A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy typu XL5A-150/A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest przystosowany do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN.