Модель: T-XL5A+120/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-120/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S osiągana jest przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Element przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.