Модель: T-XL5A-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.789 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-120/5A
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5A-120/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Montaż komponentu może odbywać się poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.