Модель: T-XL5A-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 36mm i przystosowana jest do montażu poprzez przykręcenie. Dopuszczalne wymiary szyny prądowej wynoszą 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Zewnętrzne wymiary urządzenia to 86mm x 45mm x 110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.