Модель: T-XL5A-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5A-100/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 100A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, a gabaryty zewnętrzne to 86x45x110mm. Komponent jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.