Модель: T-XL5A-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5A-100/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 36mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Otwór pomiarowy pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 11mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20 do 45°C.