Модель: T-XL4D+800/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-800/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D-800/5A-0.2S służy do konwersji wysokich wartości prądu pierwotnego 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego o odpowiednim przekroju. Produkt jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary fizyczne komponentu wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.