Модель: T-XL4D-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, częstotliwość 50–60Hz
Przekładnik prądowy XL4D-800/1A służy do przekształcania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 12,5VA, 1 przy maksymalnie 15VA oraz 3 przy maksymalnie 20VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 41mm, a fizyczne wymiary obudowy to 74x45x98mm. Urządzenie jest dostosowane do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mmx31mm, 41mmx21mm oraz 51mmx12,5mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.