Модель: T-XL4D-750/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4D-750/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 12,5VA, 1 przy maksymalnie 15VA oraz 3 przy maksymalnie 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm, 41x21mm lub 51x12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98mm. Urządzenie można montować poprzez przykręcanie, a przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów istnieje możliwość montażu na szynie DIN.