Модель: T-XL4D+600/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a dzięki opcjonalnym akcesoriom możliwy jest także montaż na szynie DIN. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.