Модель: T-XL4D+600/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-600/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4D przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy obciążeniu znamionowym nieprzekraczającym 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, natomiast na szynę DIN montaż jest dostępny opcjonalnie. Urządzenie pracuje poprawnie w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.