Модель: T-XL4D-600/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL4D-600/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na standardowy sygnał wtórny. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 600A oraz prądem wyjściowym 5A, pracując w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 41mm, co pozwala na wygodne prowadzenie przewodu pomiarowego.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 74x45x98mm. Opcjonalnie dostępne są akcesoria montażowe zwiększające elastyczność instalacji przekładnika w rozdzielnicach i szafach sterowniczych.