Модель: T-XL4D+500/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-500/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4D-500/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.