Модель: T-XL4D-500/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4D-500/5A oferuje prąd wejściowy na poziomie 500A oraz prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 10VA, pracując w zakresie częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 41mm, a jego całkowite wymiary wynoszą 74x45x98mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.