Модель: T-XL4D+400/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-400/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, a jego wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Konstrukcja pozwala na montaż poprzez przykręcanie, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.