Модель: T-XL4D-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4D-400/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasa 1 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 41mm oraz wymiarami zewnętrznymi 74x45x98mm. Element może być eksploatowany w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.