Модель: T-XL4D-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4D-300/1A umożliwia pomiar prądu wejściowego o natężeniu 300A z prądem wyjściowym o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm i jest przystosowana do montażu przykręcanego. Opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Przekładnik jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 31mmx31mm, 41mmx21mm oraz 51mmx12,5mm. Wymiary zewnętrzne komponentu wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.