Модель: T-XL4D+250/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-250/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a średnica wewnętrzna otworu to 41mm. Komponent przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.