Модель: T-XL4D+250/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-250/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4D-250/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 74x45x98mm.