Модель: T-XL4D-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4D-250/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla 2,5VA, 1 dla 5VA oraz 3 dla 7,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN, z wykorzystaniem dedykowanych akcesoriów. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 41mm, a fizyczne wymiary urządzenia to 74mm x 45mm x 98mm. Element przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm, 41mm x 21mm oraz 51mm x 12,5mm.