Модель: T-XL4D-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4D przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 dla 1,5VA, 1 dla 3,75VA oraz 3 dla 5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 41mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm, 41x21mm lub 51x12,5mm.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest dostosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.