Модель: T-XL4D-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4D
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 2VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 41mm i pozwala na montaż na szynę DIN lub przykręcanie bezpośrednie. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w zakresie od -20 do 45°C. Element jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 31x31mm, 41x21mm oraz 51x12,5mm.