Модель: T-XL4C+800/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-800/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4C-800/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu pierwotnego o natężeniu 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 7,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 35mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 74x45x98mm. Zakres temperatury pracy podzespołu mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.