Модель: T-XL4C-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 20VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz wymiary obudowy 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.