Модель: T-XL4C-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy XL4C-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 3 przy tym samym obciążeniu. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Wymiary obsługiwanych szyn prądowych wynoszą 31mm x 31mm oraz 41mm x 12,5mm.