Модель: T-XL4C+750/A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-750/A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy serii XL4C umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 35mm, co pozwala na montaż na przewodach szynowych o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne podzespołu to 74x45x98mm.