Модель: T-XL4C+600/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz oraz w temperaturze roboczej od -20°C do 45°C.
Konstrukcja elementu posiada otwór o średnicy wewnętrznej 35mm. Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 74x45x98mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.