Модель: T-XL4C-600/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4C-600/1A umożliwia pomiar prądu wejściowego o wartości 600A z konwersją na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i zapewnia zróżnicowaną klasę dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz 1 i 3 przy maksymalnie 20VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 35mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 31x31mm lub 41x12,5mm.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie posiada wymiary zewnętrzne 74x45x98mm i jest przeznaczone do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.