Модель: T-XL4C-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4C-60/1A przeznaczony jest do pomiaru prądu pierwotnego o wartości 60A, przetwarzając go na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą 3 przy tym samym obciążeniu. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 12,5mm. Całkowite wymiary obudowy wynoszą 74mm x 45mm x 98mm.