Модель: T-XL4C+500/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-500/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4C-500/5A-0.2S o prądzie wejściowym 500A i prądzie wyjściowym 5A jest przystosowany do pracy w układach o częstotliwości 50...60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze od -20 do 45°C.