Модель: T-XL4C+500/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-500/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C+
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C+ służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie 50-60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 35mm, co pozwala na montaż odpowiednich przewodów pomiarowych.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.