Модель: T-XL4C-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4C marki Crompton (TE Connectivity) służy do transformacji prądu pierwotnego o natężeniu 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz 1 przy obciążeniu do 20VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74 x 45 x 98mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów.