Модель: T-XL4C-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4C-500/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 15VA, natomiast dla wartości 1 oraz 3 limit obciążenia wynosi 20VA.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 35mm oraz jest przystosowany do montażu przykręcanego. Istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Konstrukcja pozwala na instalację na szynach prądowych o wymiarach 31mm x 31mm lub 41mm x 12,5mm. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 74mm x 45mm x 98mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.