Модель: T-XL4C-50/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-50/1A
Опис
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4C-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu do 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 1,5VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 31x31mm lub 41x12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74x45x98mm. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.