Модель: T-XL4C+400/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-400/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.