Модель: T-XL4C-40/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-40/5A
Опис
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy typu XL4C-40/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja komponentu zapewnia współpracę z obwodami o częstotliwości roboczej w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada otwór wewnętrzny o średnicy 35mm. Jego fizyczne wymiary wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.