Модель: T-XL4C-40/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-40/1A
Опис
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy XL4C-40/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz 3 przy obciążeniu maksymalnym 1VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 35mm oraz wymiary obudowy 74x45x98mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Element współpracuje z szynami prądowymi o wymiarach 31mmx31mm oraz 41mmx12,5mm.