Модель: T-XL4C-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4C-300/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego 300A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA, oraz klasą 1 i 3 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C. Wymiary obsługiwanych szyn prądowych wynoszą 31mm x 31mm lub 41mm x 12,5mm.