Модель: T-XL4C+250/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-250/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do prądu wtórnego o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 3,75VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 35mm. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.