Модель: T-XL4C+150/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-150/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4C przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Konstrukcja komponentu umożliwia pomiar w układach o częstotliwości pracy mieszczącej się w zakresie od 50 do 60Hz.
Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 35mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy określono na -20...45°C. Zgodność z normami obejmuje BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.