Модель: T-XL4C-150/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4C-150/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 35mm, a jego wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Urządzenie jest dostosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.