Модель: T-XL4C-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4C-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL4C-100/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego 100A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 1,5VA, klasę 1 przy maksymalnie 3,75VA oraz klasę 3 przy maksymalnie 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Element przeznaczony jest do montażu poprzez przykręcenie, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Kompatybilne rozmiary szyny prądowej wynoszą 31mm x 31mm oraz 41mm x 12,5mm.